Kurumsal

Multikan olarak tıbbi cihaz sektöründeki deneyimimiz ve uzmanlığa dayanan 30 yıllık bilgi birikimimiz ile sağlık profesyonellerinin hizmetindeyiz.

Ürün yelpazemiz, yenilikçi teknolojiler ile üretilmiş uluslararası markalar ve en iyi üreticilerle iş birliğinin getirdiği uzmanlıktan beslenir.

Önceliğimiz hasta güvenliği ve kullanıcı ihtiyaçlarına cevap veren, ulusal ve uluslararası sağlık mevzuatına uygun ürünlerimizi sağlık profesyonellerinin güvenle kullanımına sunmaktır.

Türkiye’nin küresel bir sağlık ürünleri tedarik şirketi olarak dış ticaret tecrübemiz, sorun çözme becerimiz, lojistik kapasitemiz ve müşteri odaklı yaklaşımımızla sağlık çalışanlarıyla aynı dili konuşuyor, onlara rekabet avantajı sağlıyoruz.

DEĞERLERİMİZ

Yasal mevzuatlara ve mesleki etik kurallara uyum, sosyal ve mesleki sorumluluk, çevreye ve doğaya karşı duyarlılık, sürdürülebilir müşteri memnuniyeti için kaliteli ve güvenilir sağlık ürünlerini piyasaya sunmak, tüm kaynakları doğru ve etkin kullanmak, çalışanlarımızı aynı değerler etrafında birleştirerek kurum kültürünü geliştirmek temel değerlerimizdir.

MİSYON

Sağlık teknolojilerindeki küresel gelişmeleri, global ve yerel mevzuatı takip ederek güvenilir ve yenilikçi tıbbi malzemeleri sağlık profesyonellerinin hizmetine sunmak, bu sayede hem sağlık ekonomisine hem de insan sağlığına katkı vermek temel misyonumuzdur.

VİZYON

Ekip çalışmasının gücünden yola çıkarak sağlık profesyonelleri ile iş birliği içerisinde çalışarak sağlık hizmetleri sunumunun en üst seviyeye taşınmasına yönelik tedarik sağlayan, alanında lider global bir çözüm ortağı olmak temel vizyonumuzdur.