Medi-Grip Latex Powder-Free

Lateks Pudrasız Cerrahi Eldiven

Ürün Özellikleri

EK HASSASİYETE SAHİP DAYANIKLI LATEKS CERRAHİ ELDİVENLER

MEDI-GRIP® Latex Powder-Free cerrahi eldivenlerin hassasiyeti, rahatlığı ve performansı kanıtlanmıştır ve pudranın neden olduğu postoperatif klinik sorunlar söz konusu değildir.

Pudralı eldivenlere benzer şekilde ele kolay geçirmenin sağlanmasını sağlayan geliştirilmiş bir iç kaplama içeren MEDI-GRIP® Latex Powder- Free cerrahi eldivenler, çok geniş bir yelpazedeki cerrahi işlemler için uygundur.

Avuç içi ve parmaklardaki mikro dokulu son kat, ıslak ve kuru koşullarda enstrümanların güvenle tutulabilmesini sağlarken yumuşak ve biçim verilebilir lateks formülasyon, el becerisinin gerektiği gibi kullanılabilmesini sağlar ve el yorgunluğu ve kramplarını azaltır.

MEDI-GRIP® Latex Powder-Free’nin inovatif klorlama içermeyen üretim süreci, optimize edilmiş lateks kombinasyonu ve temizleme teknolojisi eldiven terzide dikilmiş hissi uyandıran bir kavrama özelliği ve potansiyel advers etkilerin azaltılmasını sağlamaya yönelik olarak düşük rezidüel ekstrakte edilebilen protein düzeyleri sunar.

Bu ürün ayrıca yeni, daha küçük bir ambalajla sunulmakta, çevresel ayak izimizi azaltırken eldivenleri depolama kapasitesini artırmaktadır.

MEDI-GRIP® eldivenler cerrahlar, ameliyathane hemşireleri ve cerrahi teknisyenlerinin günlük işlerini güvenle ve rahat bir biçimde yapabilmeleri için ihtiyaç duydukları güvenilir korumayı sunmaktadır. MEDI-GRIP® eldivenler hem uygulayıcılar hem de hastalar için riskleri azaltmaktadır.

MD Sınıf IIa

Tescil Makamı: British Standards Institution (2797): MD

Varsa, ürüne eşlik eden kullanım talimatlarını dikkatle okuyun. Yalnızca tek kullanımlıktır. Bu ambalaj açılmış veya hasar görmüş değilse, sterildir. Bu ürün, anafilaktik tepkiler dahil olmak üzere alerjik reaksiyonlara neden olabilen doğal kauçuk lateks içerir.

Yaşam için elele...

ÖNERİLEN ÜRÜNLER

Tenty 403X

Muayene Eldiveni

Sterix Supreme Soft PF

Cerrahi Eldiven

Encore Latex Micro

Steril Microcerrahi Eldiveni

InTouch Sense

Cerrahi Eldiven