Ürün Özellikleri

LATEKS ELDİVENLER YERİNE KULLANIMDA HER TÜRLÜ ALERJENİK PROFİL İÇİN EN YÜKSEK GÖNÜL FERAHLIĞI

Mevcut en inovatif ve teknolojik olarak ileri düzey cerrahi eldivenler serisi olan GAMMEX® cerrahlara, ameliyathane eldivenlerine, cerrahi teknisyenlerine ve hastalara ihtiyaç duydukları etkin korumayı ve en üstün performansı sunmaktadır. Mevcut geniş opsiyonlar yelpazesi sayesinde GAMMEX® cerrahi eldivenler dışarıdan gelecek saldırılara, alerjik deri reaksiyonlarına ve bakteriyel ve viral kontaminasyona karşı en üst düzey korumayı duruma uygun şekilde, cerrahi ortamdan bağımsız olarak sağlamaktadır.

El koruma alanında dünya lideri olan Ansell, GAMMEX® Non-Latex Sensitive eldiveni gururla sunar. Yeni SENSOPRENE® formülasyonu, daha önce benzeri görülmemiş bir konfor ve hassasiyeti, hem sağlık hizmetleri çalışanları hem de hastalar için ileri düzey alerji korumasıyla (hem lateks hem de kimyasal alerjileri için) birlikte temin eden benzersiz bir cerrahi eldiven sunmaktadır.

Gammex® Non-Latex Sensitive eldivenler; hayvan proteinlerine reaksiyonları minimize eden kazeinsiz formülasyon ve setilpiridinyum klorür (CPC) nedeniyle oluşan iritasyonu önleyen CPC içermeyen polimer kaplama gibi özellikleriyle sağlık hizmetleri çalışanlarını ve hastaları, cilt reaksiyonlarının ilave nedenlerine karşı korur.

Çıtayı yükselten GAMMEX® Non-Latex Sensitive eldivenler, bütün GAMMEX® eldivenlerde beğendiğiniz doğal oturuşa ve rahatlığa sahip olduğundan, cildinizin hassasiyetlerini düşünmek zorunda kalmadan bütün dikkatinizi performansınıza verebilirsiniz.

GAMMEX® tasarım ve üretimi; beklentisi içinde bulunduğunuz ele oturuşu, takma özelliklerini ve tutuşu, bir cerrahi eldivenin olmasını istediğiniz gibi açık krem rengiyle birlikte garantiler.

Yaşam için el ele

ÖNERİLEN ÜRÜNLER

Tenty 403X

Muayene Eldiveni

Sterix Supreme Soft PF

Cerrahi Eldiven

Encore Latex Micro

Steril Microcerrahi Eldiveni

InTouch Sense

Cerrahi Eldiven