Ürün Özellikleri

ALERJİ ÖNLEME KONUSUNDA YENİ NESİL ELDİVEN ÇÖZÜMÜ

Ansell’in inovatif GAMMEX® Non-Latex cerrahi eldiveni bireysel alerjik reaksiyonlar için günümüzde piyasada bulunan en güvenli çözümlerden biridir.

Lateks proteinleri ve kimyasal hızlandırıcılar içermeyen GAMMEX® Non- Latex eldiven, sağlık hizmetleri uzmanları ve hastalar için Tip I alerjilerin önlenmesi ve Tip IV alerji risklerinin en aza indirilmesi için idealdir. Ansell GAMMEX® serisinin bir parçası olan GAMMEX® Non-Latex konforu, mükemmel iğne deliği ve yırtılma direnciyle kombine etmekte olup hem ıslak hem de kuru ortamlarda hassasiyet ve mükemmel tutuş konusunda hak edilmiş bir üne sahiptir.

Özel bir biçimlendirici kullanılarak üretilen bu eldiven, el boyunca daha iyi oturur ve eni daha geniştir: bu, tenar kabartı (başparmak kabartısı) ve avuç içi gibi fazla çalışan kısımlardaki baskıyı azaltır. Bunun sonucunda, eldiveni kullanan kişi oldukça rahat eder; uzun süren cerrahi işlemler esnasında bu çok değerli bir özelliktir.

Yapışkan bantlı, ekstra uzun manşet, kol kısmında daha iyi tutuş sağlar ve eldivenin aşağı sıyrılmasını önleyerek güvenli oturuş sağlar. Son ama önemli bir husus ise bu eldivenin ayrıca alkol ve çok geniş bir yelpazedeki kimyasallara karşı yüksek düzeyde dirençli olmasının yanı sıra geniş kapsamlı AVPP testleriyle (AVPP broşürüne bakınız) kanıtlandığı üzere viral penetrasyona karşı da güçlü direnci bulunmaktadır.

Mevcut en inovatif ve teknolojik olarak ileri düzey cerrahi eldivenler serisi olan GAMMEX® cerrahlara, ameliyathane eldivenlerine, cerrahi teknisyenlerine ve hastalara ihtiyaç duydukları etkin korumayı ve en üstün performansı sunmaktadır. Mevcut geniş opsiyonlar yelpazesi sayesinde GAMMEX® cerrahi eldivenler dışarıdan gelecek saldırılara, alerjik deri reaksiyonlarına ve bakteriyel ve viral kontaminasyona karşı en üst düzey korumayı duruma uygun şekilde, cerrahi ortamdan bağımsız olarak sağlamaktadır.

MD Sınıf IIa ve PPE Cat. III

Tescil Makamı: British Standards Institution (2797): MD, Centexbel (0493): PPE

Varsa, ürüne eşlik eden kullanım talimatlarını dikkatle okuyun. Yalnızca tek kullanımlıktır. Bu ambalaj açılmış veya hasar görmüş değilse, sterildir.

Yaşam için el ele

ÖNERİLEN ÜRÜNLER

Tenty 403X

Muayene Eldiveni

Sterix Supreme Soft PF

Cerrahi Eldiven

Encore Latex Micro

Steril Microcerrahi Eldiveni

InTouch Sense

Cerrahi Eldiven