Gammex Latex Powdered

Lateks Pudralı Cerrahi Eldiveni

Ürün Özellikleri

PUDRALI CERRAHİ ELDİVENLERDE STANDARDI BELİRLİYOR

Ansell’in GAMMEX® eldivenleri on yıldan uzun bir süredir pudralı doğal kauçuk lateks cerrahi eldivenlerin standardını belirlemiştir. Güvenlik ve konforun optimal kombinasyonunu sunarlar: geniş kapsamlı testler optimal güvenliği garantiler. Aynı zamanda her bir eldiven ikinci bir ciltmiş hissi vererek ele oturur ve incelik gerektiren işlemler için üstün dokunsallık sağlar.

Ansell anatomik biçimlendiricileri üzerinde üretilen eldivenlerimiz üstün bir konfor sağlar ve ele doğal şekilde oturur.

Dokulu yüzeyi hem ıslak hem de kuru ortamlarda enstrümanların daha iyi kavranmasını sağlar ve konikleştirilmiş manşet tasarımı sayesinde eldiven cerrahi önlük üzerine sağlam biçimde tutunur. Bu eldivenler takma ve çift kat eldiven kullanma kolaylığı sağlamak amacıyla pudralıdır.

Tutarlı kalitesiyle Ansell cerrahi eldivenler alanında bir dünya lideri haline gelmiştir. Ansell pudralı eldivenlerini de en inovatif eldivenlerinin pek çoğu kadar ayrıntılı testlerden geçirmektedir.

ISO10993-10 kapsamındaki biyouyumluluk testleri, GAMMEX® eldivenlerinin kullanılmasına bağlı primer deri iritasyonu riskinin göz ardı edilebilir olduğunu, cilt sansitizasyonu kanıtının bulunmadığını göstermektedir.

Mevcut en inovatif ve teknolojik olarak ileri düzey cerrahi eldivenler serisi olan GAMMEX® cerrahlara, ameliyathane eldivenlerine, cerrahi teknisyenlerine ve hastalara ihtiyaç duydukları etkin korumayı ve en üstün performansı sunmaktadır. Mevcut geniş opsiyonlar yelpazesi sayesinde GAMMEX® cerrahi eldivenler dışarıdan gelecek saldırılara, alerjik deri reaksiyonlarına ve bakteriyel ve viral kontaminasyona karşı en üst düzey korumayı duruma uygun şekilde, cerrahi ortamdan bağımsız olarak sağlamaktadır.

MD Sınıf IIa

Tescil Makamı: British Standards Institution (2797): MD

Varsa, ürüne eşlik eden kullanım talimatlarını dikkatle okuyun. Yalnızca tek kullanımlıktır. Bu ambalaj açılmış veya hasar görmüş değilse, sterildir. Bu ürün, anafilaktik tepkiler dahil olmak üzere alerjik reaksiyonlara neden olabilen doğal kauçuk lateks içerir.

Yaşam için elele...

ÖNERİLEN ÜRÜNLER

Tenty 403X

Muayene Eldiveni

Sterix Supreme Soft PF

Cerrahi Eldiven

Encore Latex Micro

Steril Microcerrahi Eldiveni

InTouch Sense

Cerrahi Eldiven