Gammex Latex Powder Free

Lateks Pudrasız Cerrahi Eldiveni

Ürün Özellikleri

GENEL CERRAHİYE YÖNELİK; PUDRASIZ LATEKS İLERİ DÜZEY ELDİVEN

Ansell’in GAMMEX® Lateks eldiveni, tasarımları ve lateks formülasyonları ile en yüksek cerrahi standartları belirlemektedir. Ansell’in kendine ait teknolojisine dayalı olarak temin edilen güvenlik ve konforun optimal bir kombinasyonu sayesinde benzeri olmayan kullanım kolaylığı düzeyleri sunan bu eldiven, hassasiyetten ödün vermeksizin güvenli bir bariyer sağlar.

Su bazlı sentetik iç kaplama sayesinde ıslak ellere bile takılması kolaylaştırılmıştır. Düz manşetin üst kısmındaki yapışkan bant, eldivenin cerrahi önlük üzerine sağlam şekilde tutunmasını sağlar: bu etkin tasarım, işlem sırasında ön kol üzerindeki baskıyı azaltır.

GAMMEX® Latex eldivenler hem ıslak hem de kuru koşullarda enstrümanların kolayca, sağlam bir biçimde tutulabilmesi için güvenli kavrama özelliği sunar. Kavrama özelliği, kendimize ait dokulu biçimlendirici ve nihai klorlama aşamasında yakından kontrol edilen dozaj kombinasyonuyla üretilen mikro-pürüzlü dış yüzey ile desteklenmektedir. Bu eldivenin son derece düşük lateks proteini ve kimyasal hızlandırıcı rezidü içeriği; uzun süren liçleme prosesi ve üretim sonrası yıkama döngüleri sayesinde elde edilmektedir; formülasyonu ise thiuramlar ve MBT (mercaptobenzothiazole) içermediğinden cilt için güvenlidir.

GAMMEX® Latex’in en zorlu cerrahi ortamlar için genel olarak en iyi çözüm olduğu Avrupa’nın dört bir yanındaki ameliyathanelerde elde ettiği başarılarla kanıtlanmıştır.

Mevcut en inovatif ve teknolojik olarak ileri düzey cerrahi eldivenler serisi olan GAMMEX® cerrahlara, ameliyathane eldivenlerine, cerrahi teknisyenlerine ve hastalara ihtiyaç duydukları etkin korumayı ve en üstün performansı sunmaktadır. Mevcut geniş opsiyonlar yelpazesi sayesinde GAMMEX® cerrahi eldivenler dışarıdan gelecek saldırılara, alerjik deri reaksiyonlarına ve bakteriyel ve viral kontaminasyona karşı en üst düzey korumayı duruma uygun şekilde, cerrahi ortamdan bağımsız olarak sağlamaktadır.

Yaşam için elele...

ÖNERİLEN ÜRÜNLER

Tenty 403X

Muayene Eldiveni

Sterix Supreme Soft PF

Cerrahi Eldiven

Encore Latex Micro

Steril Microcerrahi Eldiveni

InTouch Sense

Cerrahi Eldiven