Ürün Özellikleri

TİP I (LATEKS) VE TİP IV (KİMYASAL HIZLANDIRICI) ALERJİLERİ OLAN KULLANICILAR İÇİN OLAĞANÜSTÜ KORUMA

ENCORE® eldivenler cerrahi esnasında ileri düzey ergonomi, el becerisinin gerektiği gibi kullanılabilmesi ve konforla birlikte koruma ve güvenlik arayışı içinde bulunan cerrahlar, ameliyathane hemşireleri ve cerrahi teknisyenler için tasarlanmış ve üretilmiştir. ENCORE® eldivenler, kullanıcının güvenini artıran ve cerrahi esnasında optimum konfor sağlayan düzeyde bir el koruması sağlar.

ENCORE® Non-Latex®; Neoprenden üretilen pudrasız bir cerrahi eldivendir.

Hızlandırıcı içermeyen yeni SENSOPRENE® formülasyonu, daha önce benzeri görülmemiş bir konfor ve hassasiyeti, ileri düzey alerji korumasıyla birlikte temin eden istisnai bir cerrahi eldiven sunmaktadır.

Tip IV alerjilere katkıda bulunduğu bilinen kimyasallardan (thiuramlar, MBT, karbamatlar) hiçbiri kullanılmadığından, bu eldiven latekse hassas (Tip I) ve kimyasala hassas (Tip IV) sağlık hizmetleri uzmanları ve hastalar için güvenlidir.

Yeni ENCORE® Non-Latex® eldivenler; hayvan proteinlerine reaksiyonları minimize eden kazeinsiz formülasyon ve setilpiridinyum klorür (CPC) nedeniyle oluşan iritasyonu önleyen CPC içermeyen polimer kaplama gibi özellikleriyle sağlık hizmetleri çalışanlarını ve hastaları, cilt reaksiyonlarının ek nedenlerine karşı korur.

Yeni krem rengiyle parmak uçlarında daha yüksek dokunsal hassasiyetle birlikte kolay ve rahat çift kat eldiven takma sağlar.

Manşetin aşağı sıyrılmasını önleyen Ansell SureFitTM teknolojisi içeren ENCORE® Non-Latex®, sağlık hizmetleri çalışanları için üstün bariyer koruması sağlar.

Yaşam için el ele

ÖNERİLEN ÜRÜNLER

Tenty 403X

Muayene Eldiveni

Sterix Supreme Soft PF

Cerrahi Eldiven

Encore Latex Micro

Steril Microcerrahi Eldiveni

InTouch Sense

Cerrahi Eldiven