Encore Latex Ortho

Encore Latex Ortho Lateks Pudrasız (Ortopedi) Cerrahi Eldiven

Ürün Özellikleri

İLAVE YIRTILMA VE DELINME KORUMASI IÇIN DIĞER ENCORE® ELDIVENLERDEN %30 DAHA KALIN*

ENCORE® eldivenler cerrahi esnasında ileri düzey ergonomi, el becerisinin gerektiği gibi kullanılabilmesi ve konforla birlikte koruma ve güvenlik arayışı içinde bulunan cerrahlar, ameliyathane hemşireleri ve cerrahi teknisyenler için tasarlanmış ve üretilmiştir. ENCORE® eldivenler, kullanıcının güvenini artıran ve cerrahi esnasında optimum konfor sağlayan düzeyde bir el koruması sağlar.

ENCORE® Orthopaedic cerrahi eldivenlerin yırtılma ve delinme direnci ve çekme dayanımı; yüksek riskli, travma ile ilgili ve rekonstrüktif işlemlerin büyük titizlik gerektiren ağır güçlüklerinin üstesinden gelinmesine yardımcı olur.

ENCORE® Latex Ortho®’in ekstra kalınlığı, bu eldiveni standart pudrasız cerrahi eldivenlerden %40 daha dirençli hale getirmektedir. Enstrümanlar ve sütürlerle çalışılırken üstün kavrama için dokulu bir son kata sahiptir ve kahverengi olması sayesinde cerrahi ışıkların parıltılı yansımalarını azaltır.

Manşetin aşağı sıyrılmasını önleyen Ansell SureFitTM teknolojisi içeren bu eldivenler, sağlık hizmetleri çalışanları için üstün bariyer koruması sağlar.

Alkol bazlı el dezenfektanlarına karşı dirençli poliüretan bir iç kaplama içeren bu güven veren eldivenler deri ile lateks arasına bir güvenlik katmanı ilave etmektedir.

Dahası, ENCORE® Latex Ortho®eldiven çok düşük protein içeriğine sahiptir (gram başına su/ekstrakte edilebilir proteinde 30 μg/g veya daha az) ve kimyasal hızlandırıcıların daha az kullanımını içeren spesifik lateks formülasyonu, deri iritasyonu riskini minimize eder.

*ENCORE® Latex Textured®

Yaşam için elele...

ÖNERİLEN ÜRÜNLER

Tenty 403X

Muayene Eldiveni

Sterix Supreme Soft PF

Cerrahi Eldiven

Encore Latex Micro

Steril Microcerrahi Eldiveni

InTouch Sense

Cerrahi Eldiven