Ürün Özellikleri

HASSAS BİR DOKUNUŞA İHTİYAÇ DUYULAN İŞLEMLER İÇİN KAYDIRMAZ SON KATIN SAĞLADIĞI DAHA ÜSTÜN EL BECERİSİ

ENCORE® Latex Micro® eldivenler olası en iyi dokunsal niteliklere yönelik artmakta olan talebi karşılamak amacıyla tasarlanmıştır. Yüksek dokunsal hassasiyet düzeyi (standart cerrahi eldivenlerden %20 daha ince olması*) sayesinde bu eldiven hassas cerrahi işlemler için idealdir.

ENCORE® Latex Micro® oftalmik, mikro ve kardiotorasik cerrahinin hassas işlemleri için idealdir. Mikro-inceliği ile çift kat eldiven takmaya olanak sağlar ve kahverengi olması sayesinde cerrahi ışıkların parıltılı yansımalarını azaltır.

Manşetin aşağı sıyrılmasını önleyen Ansell SureFitTM teknolojisi ve olağanüstü bir güç-incelik oranı içeren bu eldivenler sağlık hizmetleri çalışanları için üstün bariyer koruması sağlar.

En mükemmel hassasiyet düzeyini sunan, alkol bazlı el dezenfektanlarına karşı dirençli poliüretan bir iç kaplama içeren bu güven veren eldivenler deri ile lateks arasına bir güvenlik katmanı ilave etmektedir.

Dahası, ENCORE® Latex Micro® eldiven çok düşük protein içeriğine sahiptir (gram başına su/ekstrakte edilebilir proteinde 30 μg/g veya daha az) ve kimyasal hızlandırıcıların daha az kullanımını içeren spesifik lateks formülasyonu, deri iritasyonu riskini minimize eder.

*ENCORE® Latex Textured®

Yaşam için el ele

ÖNERİLEN ÜRÜNLER

Tenty 403X

Muayene Eldiveni

Sterix Supreme Soft PF

Cerrahi Eldiven

Encore Latex Micro

Steril Microcerrahi Eldiveni

InTouch Sense

Cerrahi Eldiven