Ürün Özellikleri

GENEL CERRAHİYE YÖNELİK LATEKS, PUDRASIZ ELDİVEN

ENCORE® eldivenler cerrahi esnasında ileri düzey ergonomi, el becerisinin gerektiği gibi kullanılabilmesi ve konforla birlikte koruma ve güvenlik arayışı içinde bulunan cerrahlar, ameliyathane hemşireleri ve cerrahi teknisyenler için tasarlanmış ve üretilmiştir. ENCORE® eldivenler, kullanıcının güvenini artıran ve cerrahi esnasında optimum konfor sağlayan bir el koruması sunar.

ENCORE® Acclaim® eldivenler Ansell tarafından ele kolay takma ve kavrama ve his gibi olası en iyi dokunsal niteliklere yönelik artmakta olan talebi karşılamak için tasarlanmıştır.

Ansell’in doğal kauçuk lateksten üretilen üstün nitelikli pudrasız cerrahi eldiveni.

Manşetin aşağı sıyrılmasını önleyen Ansell SureFitTM teknolojisini içeren ve ameliyathane ortamında gerekli olan maksimum güvenlik düzeyini sunan bu eldivenler, sağlık hizmetleri çalışanları için üstün bariyer koruması sağlar.

Eldivenin kalınlığı ele rahat bir oturuş ve tek kat veya çift kat eldiven takılan ortamlardaki cerrahi işlemler sırasında mükemmel dokunsal hassasiyet sağlar. Alkol bazlı el dezenfektanlarına karşı dirençli poliüretan bir iç kaplama özelliği de olan, konfor ve güvenliğin son derece dengeli bu kombinasyonu, deri ile lateks arasında ilave bir güvenlik katmanı sağlamaktadır.

Dahası, ENCORE® Acclaim® eldiven çok düşük protein içeriğine sahiptir (gram başına su/ekstrakte edilebilir proteinde 30 μg/g veya daha az) ve kimyasal hızlandırıcıların daha az kullanımını içeren spesifik lateks formülasyonu, deri iritasyonu riskini minimize eder.

Yaşam için el ele

ÖNERİLEN ÜRÜNLER

Tenty 403X

Muayene Eldiveni

Sterix Supreme Soft PF

Cerrahi Eldiven

Encore Latex Micro

Steril Microcerrahi Eldiveni

InTouch Sense

Cerrahi Eldiven