Hakkımızda

Multikan Sağlık Ürünleri Sanayi ve Dış Ticaret A.Ş., sektördeki deneyimimiz ve uzmanlığa dayanan 30 yıllık bilgi birikimimiz ile sağlık profesyonellerinin hizmetindeyiz.

Ürün çeşitliliğimiz; yeni teknolojiler ile üretilmiş uluslararası markalarla işbirliğinin getirdiği uzmanlıktan beslenir. Önceliğimiz hasta güvenliği ve kullanıcı ihtiyaçlarına cevap veren, ulusal ve uluslararası sağlık mevzuatına uygun ürünlerimizi Türk sağlık sektörünün güvenle kullanımına sunmaktır.

Türkiye’nin küresel bir sağlık tedarik kurumu olarak ithalat ve ihracat tecrübemiz, sorun çözme becerimiz, lojistik yeteneğimiz ve müşteri odaklı yaklaşımımızla sağlık çalışanlarıyla aynı dili konuşuyor, onlara rekabet avantajı sağlıyoruz.

DEĞERLERİMİZ

Yasal mevzuatlara ve mesleki etik kurallara uyum, sosyal ve mesleki sorumluluk, çevreye ve doğaya karşı duyarlılık, sürdürülebilir müşteri memnuniyeti için kaliteli ve güvenilir sağlık ürünlerini piyasaya sunmak, tüm kaynakları doğru ve etkin kullanmak, çalışanlarımızı aynı değerler etrafında birleştirerek kurum kültürünü geliştirmek temel değerlerimizdir.

MİSYON

Sağlık teknolojilerindeki küresel gelişmeleri, global ve yerel mevzuatı takip ederek güvenilir ve yenilikçi tıbbi malzemeleri sağlık profesyonellerinin hizmetine sunmak, bu sayede hem sağlık ekonomisine hem de insan sağlığına katkı vermek temel misyonumuzdur.

VİZYON

Ekip çalışmasının gücünden yola çıkarak sağlık profesyonelleri ile iş birliği içerisinde çalışarak sağlık hizmetleri sunumunun en üst seviyeye taşınmasına yönelik tedarik sağlayan, alanında lider global bir çözüm ortağı olmak temel vizyonumuzdur.

Portföyümüz

Yaşam için el ele diyor; markamızla global pazarlarda Türkiye’yi temsil etmekten gurur duyuyoruz.

Medikal Eldivenler (%85)
Medikal Sarf Malzemeleri (%10)
Dezenfeksiyon & Hijyen Ürünleri (5%)