Hakkımızda

Kurumsal Bakış

Sektörel tecrübesi 1993 yılına dayanan bir ekibin kurduğu Multikan Sağlık Ürünleri San. ve Dış Tic. A.Ş. yeni teknolojiler ile üretilmiş güvenilir medikal ürünleri 1998 yılından bugüne sağlık profesyonelleri ile buluşturmaktadır.

Multikan, daima hasta güvenliği ve kullanıcı ihtiyaçlarına öncelik veren bir yaklaşımla ulusal ve uluslararası sağlık mevzuatına uygun ürünler sunarak, tedarikçi konumunu her geçen gün daha da güçlendirmektedir.

Multikan, temsilcisi olduğu markaların ithalatını depolamasını ve lojistiğini yapmaktadır.

Multikan tarafından gerçekleştirilen ticari faaliyetlerin %85’ini medikal eldivenler, %10’unu plastik medikal sarf malzemeleri, %5’ini dezenfeksiyon-hijyen ürünleri oluşturmaktadır.

Multikan, hastane enfeksiyon yönetimi ve dezenfektanlar konusunda uzun yıllara dayanan çok değerli sofistike bir bilgi birikimine sahiptir.

Politikalarımız

Genel Yönetim Politikamız

Türk Ticaret Kanunu’na, yürürlükteki yasal mevzuatlara ve mesleki etik kurallara uygun, muhataplarına karşı sorumluluk bilinci içerisinde, çevreye duyarlı, çalışanların ve müşterilerin memnuniyetini önceleyen bir yönetim politikasıyla, dünyayı takip ederek şirket faaliyetlerinin gelişime açık, kaliteli güvenli ve değer bazlı yürütülmesine yönelik bir yaklaşım üzerine kurulmuştur.

Şirketimizin Genel Yönetim Politikası aynı zamanda bir kalite politikası ve etik ilkeler deklarasyonudur.

Satış Pazarlama Politikamız

Yönetim tarafından belirlenen satış ve pazarlama hedeflerinin, belirlenen süreler ve dilimler içerisinde yönetim, tedarik, dış ticaret ve finans departmanları ile koordineli olarak şirketin ticari hedeflerine ve yerel mevzuata uyumlu şekilde gerçekleştirilmesine yönelik bir yaklaşım üzerine kuruludur.

Tedarik Zinciri Politikamız

Ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak üretilen tıbbi cihaz ve malzemelerin; hasta güvenliği ve kullanıcı konforunu gözeten bir tutumla, güvenilir yurtdışı tedarikçilerden şirketin ticari hedeflerine uygun şekilde satın alınmasına yönelik bir yaklaşım üzerine kurulur.

Mali İşler Politikamız

Şirketin mali ve finansal konularda yürürlükteki mevzuata uygun şekilde yönetilmesi, risk yönetimini önleyerek öz kaynaklarının yanı sıra en uygun finansal enstrümanları kullanmak kaydıyla, minimum risk-maksimum fayda stratejisi içerisinde şirketin finansal hedeflerine ulaştırılmasına yönelik bir yaklaşım üzerine kuruludur.

İnsan Kaynakları Politikamız

ŞŞirketimizde çalışan bireylere bir amaç ve kendini geliştirme imkânı veren, sürekli gelişimi, yüksek performansı ve katılımcılığı destekleyen, adil, güvenli ve huzurlu bir iş ortamı yaratarak benzersiz bir çalışan deneyimi sağlamayı hedefleyen bir yaklaşım üzerine kuruludur.

Misyon

Sağlık teknolojilerindeki küresel gelişmeleri, global ve yerel mevzuatı takip ederek güvenilir ve yenilikçi sağlık ürünlerini sağlık profesyonelleri ile buluşturmak, bu sayede hem sağlık ekonomisine katkıda bulunmak hem de halk sağlığına destek vermek, misyonumuzdur.

Vizyon

Ekip çalışmasının gücünden yola çıkarak sağlık profesyonelleri ile iş birliği içerisinde çalışarak sağlık hizmetleri sunumunun en üst seviyeye taşınmasına yönelik tedarik sağlayan, alanında lider global bir çözüm ortağı olmak, vizyonumuzdur.

Değerler

Yasal mevzuatlara ve mesleki etik kurallara uyum, muhataplarımıza karşı sorumluluk, çevreye duyarlılık, koşulsuz müşteri memnuniyeti, mutlu çalışanlar, kaliteli ve güvenli sağlık ürünlerinin piyasaya sunulması, değerlerimizdir.

Bizimle çalışmak isterseniz insan kaynakları formumuzu doldurabilirsiniz.

Scroll to Top